Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Sega Giyim San. Ltd. Şti.'ne uzaklığına göre de kargo şirketi 1-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından zegslacks garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

zegslacks.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kapıda ödemeli alışverişlerinizde ürün iadesi sözkonusu olduğunda ödemenin yapılmasını istediğiniz IBAN bilgilerini telefon ya da mail yolu ile bize bildiriniz. İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra 1 ila 10 gün içinde ilgili hesap numarasına iade talimatı verilecektir.
İade edilen ürünlerde kargo gidiş/dönüş ve kapıda ödeme hizmet bedelleri müşteriden kesilerek iadesi gerçekleştirilir.


Tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Değişim ve iade kargo ücreti alıcıya ait olup hatalı/farklı gönderim kargo ücretleri tarafımıza aittir.
İadeler koşulsuz kabul edilir.

Kredi kartı ve havale ile yapılan sipariş iadelerinde de aynı durum sözkonusu olacaktır.

Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.